Tallinna 13 põhiprojekti koostamine

Säästva Renoveerimise Infokeskuse Paide Ühendus (Paide SRIK) on saanud meetmest „Muinsuskaitsealad ajaloolistes linnakeskustes“ toetuse Paides, Tallinna 13 ennistamiseks ning kasutusse võtmiseks Paide SRIKi kogukonnamajana (vaata lähemalt: https://srik.vabakond.ee/norra-toetus/norra-toetus-ja-paide-sriki-kogukonnaja-tallinna-13-majas/).


Toetus on suuremas osas antud hoone täielikuks ennistamiseks (suurusjärgus 323 000 euro ulatuses). Üheks esimeseks tegevuseks on ehitusliku põhiprojekti koostamine. Eelprojekt on enne projektitaotluse esitamist koostatud OÜ Paide EKE projekti poolt. Projektitingimuste kohaselt tuleb projekti koostamiseks võtta vähemalt kolm pakkumist (MTÜ Paide SRIK ei ole riigihankekohustuslane).

Projekti eelarve kohaselt on põhiprojekti (sisaldab ka ehisdetaile, profiile, mõõtmeid) ning eriosade projekti (vesi, kanalisatsioon, küte, ventilatsioon, sidekaablid, tuleohutuse süsteemid) koostamise maksumus kokku 15 000 eurot (ilma käibemaksuta).


Põhiprojekti valmimise tähtaeg on 1. september 2021. a.


Ootame põhiprojekti (koos eriosadega) koostamise kohta pakkumisi hiljemalt 30. juuniks 2021. a.

Pakkumised palun saata meiliaadressile srik@weissenstein.ee, millele palun esitada ka küsimused ning sooviavaldused täiendavate dokumentide saamiseks (sh eelprojekt, muinsuskaitse eritingimused).